+420 702 567 667info@goldreturn.cz

TIPY A RADY PRO VÁS

Co je dobré vědět, než se rozhodnete co dál.

Servis šitý na míru !

Každé sportoviště má velmi individuální expozici (umístění, stáří, intenzita používání, stupeň průběžné údržby…) a je tedy nezbytné servisní práce vhodně přizpůsobit. Některým umělým trávníkům stačí málo , aby byly „fit“. Jinde by byl tzv. malý servis zbytečnou investicí a je potřeba zvážit rozsáhlejší servisní zákrok.

V rámci našich služeb nabízíme bezplatnou individuální konzultaci na místě, aby Vaše plánování péče o umělý trávník bylo ekonomické a současně maximálně účinné.

Ušetřete až 80% nové investice !

Cenová relace komplexní regenerace umělého trávníku se pohybuje v rozmezí 20-30% v porovnání s výměnou za trávník nový. Kvalitní regenerace spolu s následným sezónním servisem prodlouží uživatelskou životnost o 5-10 let.

Využijte původní investici na 100% !

Odstranit starý umělý trávník je až poslední volba. Vždy je dobré zvážit možnost renovace. Výsledek je většinou překvapivě dobrý a využití původní investice tak neskončí předčasně.

Užívejte starý trávník s vlastnostmi nového !

I po letech provozu, často již v zatvrdlém a kluzkém stavu se špatnou propustností dešťových srážek, dokáže umělý trávník po renovaci znovu posloužit sportovcům stejně kvalitně, jako trávník nový.

Nebojte se vzhledu a stáří, výsledek Vás překvapí !

Umělý trávník, který na první pohled působí velmi zašle, většinou zdaleka nevyčerpal svou životnost a je jen jaksi „zakonzervovaný“ nečistotami. Pokud se při podrobnější prohlídce zjistí, že není nadměrně prodřený a jeho vlákna se výrazněji neštěpí či nevytrhují z podložky, je téměř jistá možnost účinné renovace

Myslete na bezpečnost – starý trávník nemusí být tvrdý a kluzký !

V případě zanedbané běžné údržby trávníku, v místech silného komunálního spadu nebo při nadměrném vnášení nečistot do umělého trávníku (prach, bláto, tlející organické látky apod.) dochází ke slepování těchto částic na povrchu a jejich zhutňování provozem. Spolu s nadměrným přepískováním vzniká zatvrdlý uzavírací škraloup, který v krajní míře vytváří téměř „betonový povrch“. Povrch se stává nevzhledným i nebezpečně kluzkým. Souvisejícím vážným negativem je zvýšený obrus vláken, který vede k zásadnímu zkrácení životnosti trávníku.
Řešením je komplexní hloubková regenerace umělého trávníku!

Nerovný podklad ? Máme řešení!

Poměrně častým úkazem u starších trávníků, které jsou instalovány na hutněných štěrkodrtích, je dotvarování podloží s menšími či většími nerovnostmi na povrchu umělého trávníku.
Ve většině případů dokážeme tento problém vyřešit šetrným válcováním s ověřeným technologickým postupem. V nevyhnutelných případech pak provádíme lokální rozkrytí, dorovnání podloží ze štěrkodrtí a následné zpětné zacelení umělého trávníku.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím