+420 702 567 667info@goldreturn.cz

Údržba umělého trávníku

Údržba umělého trávníku spočívá především v udržení plochy bez nečistot, s optimální výškou hladiny vsypu a s řádně rozkartáčovanými vlákny travního koberce. Právě kartáčování má zásadní vliv na sportovní vlastnosti povrchu, kdy potřebujeme dosáhnout udržení rozpojeného vlasu bez stmelení a současně přiměřenou výšku křemičitého vsypu. Bez intenzivního kartáčování umělý trávník rychleji tvrdne a má tendenci vytvářet nepropustnou kluzkou krustu.

V nabídce našich servisních prací je provedení sezónní údržby umělého trávníku s křemičitým vsypem profesionálním strojem REDEXIM Court-Top.

Konstrukce tohoto stroje je uzpůsobena tak, aby docházelo k hloubkovému provzdušnění systémem silonových kartáčů různé tvrdosti a hustoty, sestavených do optimální geometrie. Při pojezdu dochází současně k rovnoměrné aplikaci a dávkování nového křemičitého vsypu se zapracováním dovnitř struktury travních vláken. Pokud je vsypu dostatek, Court-Top provede jeho přerovnání do jednotlivých hladin za současného hloubkového provzdušnění.

Profesionální stroj pro umělé trávníky REDEXIM Court-Top:

- provede hloubkové provzdušnění struktury vláken

- regeneruje vlákna umělého trávníku

- zajistí doplnění křemičitého vsypu se stejnoměrnou niveletou

- zapracuje vsyp dovnitř struktury travního koberce

Sezónní údržba je dle intenzity využití doporučována 1 - 2x ročně, nejlépe v jarním období, kdy jsou vlákna trávníku po zimě ulehlá.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím